Programme

SEIZOENSBROCHURE 22-23

Frank Theuns (flute) - LES MUFFATTI

Johann Sebastian Bach

Zomer van Sint-Pieter 2022
Fri 01/07/2022 - 12:15

François Joubert-Caillet (viola da gamba) - TRINITY BOYS CHOIR

Elizabeth’s Corsairs

Zomer van Sint-Pieter 2022
Tue 05/07/2022 - 12:15

Juliette Hurel (flute) - Hélène Couvert (piano)

Claude Debussy - Carl Reinecke - Clémence de Grandval

Zomer van Sint-Pieter 2022
Wed 06/07/2022 - 12:15

Maya Levy (violin) - Hrachya Avanesyan (violin)

Sergej Prokofjev - Béla Bartók

Zomer van Sint-Pieter 2022
Thu 07/07/2022 - 12:15

Jos Van Immerseel (harpsichord)

François Couperin, Claude Balbastre & Jacques Duphly

Zomer van Sint-Pieter 2022
Fri 08/07/2022 - 12:15

Sarah Laulan (contralto) - Élodie Vignon (piano)

Manuel de Falla - Alberto Evaristo Ginastera - Antonín Dvořák

Zomer van Sint-Pieter 2022
Wed 13/07/2022 - 12:15
Fri 15/07/2022 - 12:15

Jean-Paul Gasparian (piano)

Johannes Brahms

Zomer van Sint-Pieter 2022 - PIANO
Tue 19/07/2022 - 12:15

Fanny Azzuro (piano)

Sergey Rachmaninov

Zomer van Sint-Pieter 2022 - PIANO
Wed 20/07/2022 - 12:15

Élodie Vignon (piano)

Franz Liszt

Zomer van Sint-Pieter 2022 - PIANO
Fri 22/07/2022 - 12:15

HATHOR CONSORT - Romina Lischka (direction)

Henry Purcell

Zomer van Sint-Pieter 2022
Tue 26/07/2022 - 12:15

Ekaterina Babich (soprano) - Anait Karpova (piano)

Sergej Rachmaninov - Sergej Prokofjev

Zomer van Sint-Pieter 2022
Wed 27/07/2022 - 12:15

TRIO ARNOLD: Shuichi Okada (violin) - Manuel Vioque-Judde (viola) - Bumjun Kim (cello )

Ernst von Dohnányi - Jean Françaix

Zomer van Sint-Pieter 2022
Thu 28/07/2022 - 12:15
Fri 29/07/2022 - 12:15

Gaspard Dehaene (piano)

Frédéric Chopin

Zomer van Sint-Pieter 2022
Thu 04/08/2022 - 12:15

Agathe Peyrat (voice and ukelele) - Pierre Cussac (accordion)

Ma P’tite Chanson

Zomer van Sint-Pieter 2022
Tue 09/08/2022 - 12:15

Ida Pelliccioli (piano)

Jean-Philippe Rameau

Zomer van Sint-Pieter 2022
Wed 10/08/2022 - 12:15

Justin Taylor (harpsichord)

Jean-Philippe Rameau - Claude Rameau - Antoine Forqueray

Zomer van Sint-Pieter 2022
Thu 11/08/2022 - 12:15

Jolente De Maeyer (violin) - Nikolaas Kende (piano)

César Franck

Zomer van Sint-Pieter 2022
Fri 12/08/2022 - 12:15

Net gemist: herbeleef de laatste 30CC voorstellingen