Programme

SEIZOENSBROCHURE 22-23

Op zee

Kukulu
6 months – 4 yrs
Wed 21/09/2022 - 10:00
[label.performances.more]

pICcOLo

Sprookjes enzo
2,5 – 4 yrs
Sun 25/09/2022 - 11:00
[label.performances.one]

Prêt-à-porter (PaP)

Theater De Spiegel
8 months – 4 yrs
Sat 08/10/2022 - 11:00

Prêt-à-porter (PaP)

Theater De Spiegel
8 months – 4 yrs
Sat 08/10/2022 - 15:00

DIERenLIED

Esmé Bos en Bart Voet
2,5 – 102 yrs
Wed 19/10/2022 - 14:00
[label.performances.one]

Rode Hond

15th edition

0-12 yrs
Thu 03/11/2022
[label.performances.more]

De Peatles

4 – 10 yrs
Sun 20/11/2022 - 10:30

Fluisterconcert

Het Fluisterhuis
9.30 h and 11.00 h (0 months – 1,5 year) and 14.00 h and 16.00 h (1,5 - 3 year)
Sat 10/12/2022 - 9:30
[label.performances.more]

Allemaal Beestjes

De Spiegel
1,5 – 4 yrs
Sun 08/01/2023 - 14:00
[label.performances.one]

NIETES

BRONKS & Theater Artemis
4 – 7 yrs
Wed 18/01/2023 - 15:00

heel-huids

Nat Gras
2,5 – 5 yrs
Sun 19/02/2023 - 11:00
[label.performances.one]

De Wondertuin

Theater Stof (NL)
1 – 5 yrs
Sat 04/03/2023 - 14:00
[label.performances.one]

Wacht ‘s even

De Stilte (NL)
6 months – 3 yrs
Sat 08/04/2023 - 14:00
[label.performances.one]

Fire Charmers

Fossick Project
4 – 104 yrs
Sun 23/04/2023 - 15:00

Boekstart-dag

0 – 4 jaar (older brothers and sisters welcome)
Sat 20/05/2023 - 10:00

Net gemist: herbeleef de laatste 30CC voorstellingen