Programma

VAN 4 JULI TOT 31 AUGUSTUS
Toon/verberg kalender
zo 27/08/2017 - 14:00
Tickets
Gastvoorstelling

Muzieksessie's voor baby's en hun (groot)ouders, peters, meters …

Klankennest
3 maand tot 4 jaar
zo 27/08/2017 - 14:30
Tickets
Gastvoorstelling

Soepmonsters

Rachel Zweije (NL)
vanaf 1 jaar
wo 20/09/2017 - 13:00
wo 20/09/2017 - 14:00
wo 20/09/2017 - 15:00
wo 20/09/2017 - 18:00
Gastvoorstelling

Benefietoptreden Jan Rot voor Burundese vluchtelingen in Rwanda

Filosofenfontein Heverlee
vr 06/10/2017 - 20:00
Gastvoorstelling

Onze toekomst anders bekeken – benefiet matinee

Journaliste Kathleen Cools en gasten
zo 08/10/2017
Tickets
Gastvoorstelling

Xander de Rycke houdt het voor bekeken

Live Comedy
wo 11/10/2017 - 20:00
Gastvoorstelling

Improtheater

Inspinazie Tout-Court
za 14/10/2017 - 20:00
za 18/11/2017 - 20:00
za 16/12/2017 - 20:00
za 13/01/2018 - 20:00
za 17/02/2018 - 20:00
za 14/04/2018 - 20:00
Tickets
Gastvoorstelling

Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen - Benefietconcert

Militair Commando Provincie Vlaams-Brabant
do 19/10/2017 - 20:00
Gastvoorstelling

titel nog te bepalen

K.T. De Dijlezonen
vr 20/10/2017 - 20:00
za 21/10/2017 - 15:00
za 21/10/2017 - 20:00

30CC voor scholen
Op zoek naar ons schoolaanbod? Je vindt het op schoolmetcultuur.

Programma 2017-2018

PDF - 12.58 Mb
Download

Net gemist: herbeleef de laatste 30CC voorstellingen

Zomer van Sint-Pieter: PIZZICAR GALANTE

week 3
Anna Schivazappa / mandoline Ronald Martin Alonso / viola da gamba Daniel de Moraïs / teorbe Fabio Antonio Falcone / klavecimbel

Zomer van Sint-Pieter: CAPPELLA PRATENSIS

week 3
Stratton Bull / superius Andrew Hallock / superius Christopher Kale / contratenor Lior Leibovici / contratenor Olivier Berten / tenor Peter de Laurentiis / tenor Lionel Meunier / bassus Pieter Stas / bassus

Zomer van Sint-Pieter: Liselot De Wilde (stem) - BEL AYRE

week 3
Liselot De Wilde / stem Peter Verhelst / gitaar Jean-Philippe Poncin / klarinet Stijn Bettens / bandoneon Lode Vercampt / cello Yves Peeters / slagwerk