Die Before You Die

Junior Mthombeni, theater arsenaal, KVS, Moussem & SOCHA
di 23/02/2027 - 20:00
start ticketverkoop za 13 juni, 10 uur

Die Before You Die is:
Een afscheid.
Een verzet.
Een explosie.

Junior Mthombeni onderzoekt wat er in een mens moet sterven om echt te leven. Niet letterlijk, maar alles afleggen wat niet meer werkt, alles wat je tegenhoudt. Dit is een viering, een feest, een afrekening. Junior danst op het lijk van zijn verleden en herschrijft zijn eigen verhaal.

De naam Mthombeni kreeg Juniors familie onder koloniale dwang, een naam die hem losweekte van zijn voorouders. Nu wil hij terug naar Moloi, de naam die hem werd afgenomen, de naam die ‘genezer’ betekent, het bloed in zijn aderen, de waarheid die niet mocht klinken.

Een reis van verlossing
Junior trekt naar Zuid-Afrika om zijn naam terug te eisen en naar Varanasi in India, de stad waar mensen heengaan om te sterven. Niet om op te geven, maar om zich los te maken van alles wat hen bindt. Niet als toerist, niet als pelgrim, maar als maker, als man. Wat moet er sterven om te leven? Junior laat het verleden achter zich en creëert zijn eigen ritueel op het podium.

Credits

tekst, regie en spel Junior Mthombeni muzikanten Junior Mthombeni en Cesar Janssens
installatie Elke Gijsemans vormgeving Stef Stessel dramaturgie Gerardo Salinas productie theater arsenaal, KVS, Moussem & SOCHA coproductie Perpodium met de steun van de Vlaamse overheid en de Tax Shelter van de Belgische federale overheid

di 23/02/2027 - 20:00
start ticketverkoop za 13 juni, 10 uur

Ticketprijzen

€ 18 - check onze kortingen

Kijk ook eens bij:

Burning City

hetpaleis, KVS & theater arsenaal/Junior Mthombeni & SOCHA
di 16/02/2027 - 13:30
start ticketverkoop za 13 juni, 10 uur
di 16/02/2027 - 20:00
start ticketverkoop za 13 juni, 10 uur

COPYRIOT

KRAPP / KVS
za 29/05/2027 - 20:00
start ticketverkoop za 13 juni, 10 uur