Programma

The Sound of Violin

met Lorenzo Gatto & Bruno Philippe, Veronique De Raedemaeker & Mathilde Wauters, Jolente de Maeyer & Nikolaas Kende, Laura Masotto, North Sea String Quartet en Aidan O'Rourke & Brìghde Chaimbeul
zo 02/06/2024 - 14:00 - 20:00
di 02/07/2024 - 12:15

Elsa de Lacerda (viool) - Matthieu Idmtal (piano)

Gabriel Fauré

Zomer van Sint-Pieter 2024
wo 03/07/2024 - 12:15

Gaëlle Solal (gitaar) - Karski Quartet

Luigi Boccherini - Alberto Evaristo Ginastera - Carlos Guastavino

Zomer van Sint-Pieter 2024
do 04/07/2024 - 12:15

Flash Ensemble

Anton Bruckner

Zomer van Sint-Pieter 2024
vr 05/07/2024 - 12:15

Het Collectief: Félix Roth (hoorn) - Wibert Aerts (viool ) - Thomas Dieltjens (piano)

Béla Bartók - György Ligeti

Zomer van Sint-Pieter 2024
di 09/07/2024 - 12:15

Dorine Mortelmans (sopraan) - Barbara Baltussen (piano)

Richard Strauss - Edvard Grieg - Hugo Wolf - Robert Schumann

Zomer van Sint-Pieter 2024
wo 10/07/2024 - 12:15

Quatuor Tchalik

Wolfgang Amadeus Mozart - Felix Mendelssohn - Borys Ljatosjynsky

Zomer van Sint-Pieter 2024
do 11/07/2024 - 12:15

Trio Hélios: Alexis Gournel (piano) - Eva Zavaro (viool) - Raphaël Jouan (cello)

Lili Boulanger - Gabriel Fauré

Zomer van Sint-Pieter 2024
vr 12/07/2024 - 12:15

Marie Hallynck (cello) - Sophie Hallynck (harp)

Bellini, von Paradis, Elgar, Hasselmans, Popper, Villa-Lobos, Debussy, de Falla

Zomer van Sint-Pieter 2024
di 16/07/2024 - 12:15

La Chimera - Eduardo Egüez (luit en leiding)

All’Italiania: Monteverdi, Arcadelt, Ortiz, Agricola, Marenzio …

Zomer van Sint-Pieter 2024
wo 17/07/2024 - 12:15

Triofenix: Shirly Laub (viool) - Tony Nys (altviool) - Karel Steylaerts (cello)

Eugène Ysaÿe - Joseph Jongen

Zomer van Sint-Pieter 2024
do 18/07/2024 - 12:15

Le Concert impromptu

Antoine Reicha - Giuseppe Maria Cambini

Zomer van Sint-Pieter 2024
vr 19/07/2024 - 12:15

Eugénie Lefebvre (sopraan) - The Curious Bards

Henry Purcell

Zomer van Sint-Pieter 2024
di 23/07/2024 - 12:15

Baruah Manoj (Indische viool) - Suman Sarkar (tabla) - Rabindranath Ray (tanpura)

Klassieke muziek uit Noord-India

Zomer van Sint-Pieter 2024
wo 24/07/2024 - 12:15
do 25/07/2024 - 12:15

Thomas Bloch (glasharmonica) - Il Gardellino

Wolfgang Amadeus Mozart

Zomer van Sint-Pieter 2024
vr 26/07/2024 - 12:15

Les Kapsber'girls

Vous avez dit brunettes? Leclerc, Jacquet de la Guerre, Bousset, De Visée, Rameau, Naudé …

Zomer van Sint-Pieter 2024
di 30/07/2024 - 12:15

Ann Cnop (viool en leiding) - Le Pavillon de Musique

Henri-Jacques De Croes

Zomer van Sint-Pieter 2024
wo 31/07/2024 - 12:15

InAlto

Musica ex Machina - Costanzo Festa, Francesco Soriano, William Byrd, Christopher Tye …

Zomer van Sint-Pieter 2024
do 01/08/2024 - 12:15

Valery Petrov (leiding) - Orthodox Singers

Orthodoxe gezangen

Zomer van Sint-Pieter 2024
vr 02/08/2024 - 12:15

Violaine Le Chenadec (sopraan) - La Guilde des Mercenaires

Riposta / Per la voce e strumenti - Monteverdi, Grandi, Gabrieli, Merula …

Zomer van Sint-Pieter 2024
di 06/08/2024 - 12:15
do 08/08/2024 - 12:15