Rode Hond

Aanstekelijk kunstenfestival voor families

>>> do 5 - zo 8 nov 2026 <<<

We blazen dit jaar twintig kaarsjes uit en maken ons op voor een feesteditie. 

Net als vorige jaren slaan vele culturele partners in Leuven de handen in elkaar voor een heel divers programma, op al even verschillende locaties. Speel live een game op de gevel van de Schouwburg of kom verdwalen in de zachte take-over door Sien Van Acker: stap binnen in een jungle van zachte installaties, suikerspinroze materialen, opblaasbare vormen en aaibare texturen. 

In de Minnepoort vind je opnieuw de Puppy Hub: een heerlijke rust‑ en speelplek voor de allerjongsten en hun grote vrienden. Op woensdagavond openen we het festival met een knallend verjaardagsfeest in de mooiste foyer van het land. 

Ontdek enkele smaakmakers waarvoor je al tickets kan kopen.

Circus!

Gecureerd door Sien Van Acker
Voel. Kijk. Speel. Laat je verrassen en proef van een universum in wording.

do 5 nov 2026 >>> info & tickets

Berg

Cie sQueezz
In Berg smelten dans, muziek en spel tot een betoverende ervaring waarin kinderen creëren, ontdekken en de verbeelding laten groeien.

do 5, vr 6 nov 2026 >>> info & tickets

LAIKA

Xirriquiteula Teatre (ES)
Een warme en ontroerende voorstelling over dromen, sterren en eerlijkheid op aarde.

za 7 nov 2026 >>> info & tickets

Het volledige programma wordt bekendgemaakt op woensdag 16 september op www.rodehond.be.
De ticketverkoop start die dag om 14.00 uur.