Ô, La Biche!

een muzikale reis door de 20ste eeuw

Les 4 Sens
zo 30/11/2025 - 11:00

Betoverende harmonieën, subtiele humor en meeslepende verhalen: de a-capellamuziek uit de 20ste eeuw heeft het allemaal! Stap binnen in deze rijke wereld en laat je meevoeren in dit programma rond fauna en flora, vol verbeelding en emotie.

Het vocaal kwartet Les 4 Sens brengt een zorgvuldig geselecteerd programma met werk van grootmeesters als Benjamin Britten, Samuel Barber, Paul Hindemith en Maurice Ravel. Elk werk wordt niet alleen met veel muzikaal detail gebracht, maar wordt ook ruimtelijk in beeld gebracht in een spel van beweging en expressie.
Laat je betoveren door deze vier hemelse stemmen die samen een landschap van klank en kleur schilderen.

Vocaal kwartet Les 4 Sens, met Leuvense sopraan Hanna Al-Bender, won de Prix Génération Classique.

Met muziek van Benjamin Britten, Samuel Barber, Paul Hindemith en Maurice Ravel.

Meer details over het programma lees je in het online programmablaadje.

________________________________

veelbeLEUVENd - jong klassiek

In veelbeLEUVENd presenteren we klassieke muziek met jong Leuvens talent. Leuven barst immers van het talent en heeft een rijk klassiekemuziekleven. Met deze reeks bieden we jonge enthousiaste musici de broodnodige concertkansen aan het begin van hun carrière. Uniek aan deze reeks is dat de jonge muzikanten zelf aan het roer staan.

________________________________

In the round

Het theater-in-de-ronde is een bijzondere opstelling, waarbij het podium in het hart van de ruimte staat, omringd door zitplaatsen. Deze indeling creëert door de nabijheid een meer intense, gedeelde ervaring tussen spelers en tribune. Het publiek voelt zich anders betrokken, door niet alleen de acteurs te zien, maar ook elkaar.

Deze opstelling was al geliefd in het oude Griekenland en nog steeds biedt deze vorm een intense ervaring.

In de nieuwe podiumkunstensite zullen makers deze In the round-opstelling op grote schaal kunnen gebruiken. Daarom start 30CC met deze reeks, als blik op de toekomst, maar dan in het klein.
Gedurende drie weken richten we de Predikherenkerk in als een In the round-theater. We heten jullie van harte welkom om samen met ons deze opstelling te beleven en ontdekken.

In de pers

“Voix magnifiques, belle harmonie d'ensemble, un régal.” (juryrapport Prix Génération Classique)

Credits

met Hanna Al-Bender (sopraan), Violette Schloesing (mezzo), Ruben Goriely (tenor) en Samuel Desguin (bariton) foto Leslie Artamonow

zo 30/11/2025 - 11:00

Ticketprijzen

€ 12 - check onze kortingen

Kijk ook eens bij:

Estaciones del Tango

Ardiente Quintet
do 23/04/2026 - 20:00