Doe mee met THERE THERE Company!
THERE THERE Company werkt aan een nieuwe circusvoorstelling met een rol voor het publiek. Ontdek het samen tijdens een Open Sessie op 22 februari met eenvoudige, dansante partneracrobatie!
Wat mag je verwachten?
Een fysieke open sessie, waar professionele artiesten je uitnodigen om mee te doen met eenvoudige, soms dansante bewegingen uit de partneracrobatie. Wij noemen het 'acrobatische ontmoetingen'. De open sessie eindigen we met een kort toonmoment voor extra publiek.
Wie mag meedoen?
- Iedereen ouder dan 16 jaar is welkom.
- Je bent nieuwsgierig naar onze werkwijze en naar de acrobaat in jezelf en de andere deelnemers.
- Er zijn geen minimale fysieke vereisten. Wij werken graag met de talenten en beperkingen die elke deelnemer meebrengt. Dat is deel van ons opzet.
- Je brengt vooral veel goesting mee om iets nieuws te ervaren.
Veiligheid?
Wij vinden fysieke en emotionele veiligheid een prioriteit. Je kan zelf beslissen wat je meedoet en wat niet. We zorgen voor een veilige omkadering om ongelukken en ongemakken te vermijden.
Wanneer en waar?
- Zaterdag 22 februari van 10u-14u30
- 30CC/Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63, 3000 Leuven.
Planning van de dag:
- 10u - 12u30: open sessie
- 12u30 - 13u30: lunch (wij voorzien lunch voor jou)
- 13u30 - 14u: toonmoment voor extra publiek
- 14u - 14u30: afsluit
Meedoen?
- Inschrijven kan via dit formulier.
- Deadline inschrijvingen: 19 februari 2025. Let op, plaatsen zijn beperkt tot 15 deelnemers.
Ingeschreven maar last minute verhinderd?
- Mail naar info@therethere.be of stuur ons een berichtje (0484/973841).
Speciale noden, vragen of meer informatie?
Is er iets dat wij vooraf moeten weten over jou, heb je vragen over je deelname of twijfel je of jij kan meedoen? Contacteer ons gerust via mail (Info@therethere.be).
Wie zijn we?
THERE THERE Company is een makersduo. Hanna Mampuys en Toon Van Gramberen werken sinds 2010 samen als partneracrobaten en circusmakers. Voor hun voorstellingen putten ze steeds inspiratie uit hun eigen circuspraktijk, hand-op-handacrobatie, waarbij samenwerkende lijven het uitgangspunt vormen. De performer staat centraal in al zijn kwetsbaarheid en onvolmaaktheid.
Voor dit project breiden ze de ploeg uit met vier professionele partneracrobaten, die ook zullen meedoen met de workshop: Helena Sirugue, Théo Corre, Willem Rys en Xanthe Van der Jeught.
Meer weten?
Meer informatie over ons en het project? Check onze website!
Op 28 september en 1 februari organiseerden ze bij CIRKLABO eerder al Open Sessies.
Kan je er niet bij zijn maar interesse in een volgende open sessie? Stuur een mailtje naar info@therethere.be. Wil je enkel komen kijken naar het deelmoment? Klik hier.
Deze workshop wordt georganiseerd in samenwerking met Cirklabo
Credits foto: Maruszak.photo