Man man man
Een programma over mannelijkheid in al haar vormen
>>> do 21 - zo 24 januari 2027 <<<
Jongens, mannen, vaders en zonen staan op een kantelpunt. Oude manbeelden worden in vraag gesteld, terwijl nieuwe vormen van mannelijkheid nog in ontwikkeling zijn. In dit programma verkennen we vragen en antwoorden om samen te komen tot een gezonde, inclusieve en vrije manier om man te zijn.
We onderzoeken hoe mannelijkheid en kwetsbaarheid niet tegenover elkaar staan, maar elkaar juist versterken en maken nieuwe, positieve rolmodellen zichtbaar. Met verhalen, gesprekken en een aantal relevante voorstellingen verkennen we een nieuwe vorm van mannelijkheid — één waarin zorg, gevoeligheid en verantwoordelijkheid centraal staan.
Programma
CLOSE(R)
Tristan Feyten, Dagmar Dierick, Willem Herbots en Margaux Cauliez
Deze jonge ploeg liet zich inspireren door begrippen als emotionele blindheid, male loneliness en heterofatalisme
do 21 jan 2027 >>> info & tickets
Fatherload
David Labi en MARTHA!TENTATIEF
Een komische onemanshow en een ongefilterde, rauwe en hilarische duik in de rommel en magie van het vaderschap.
do 21 jan 2027 >>> info & tickets
Ik ben een boom
Jozefien Mombaert en Joeri Cnapelinckx
Jozefien wil de verbeelding rond mannelijkheid openbreken via de vrouwelijke blik.
vr 22 jan 2027 >>> info & tickets
Vader Zoon Weekend
Drie dagen lang verdiepen vaders en zonen hun relatie via voorstellingen en gesprek in een kleine, warme groep.
vr 22 - zo 24 jan >>> info & tickets
Geen Kafka
Collectief Verlof
Een indringende solovoorstelling over de gespannen vader‑zoonrelatie, waarin angst, opvoeding en erkenning centraal staan.
vr 22 jan 2027 >>> info & tickets
MANifest – Manbeelden en media
In deze creatieve workshop maak je met andere jongeren eigen mediacontent over relaties, succes en mannelijkheid.
za 23 jan, 10.00-14.00 uur >>> info & tickets
Mannelijkheid, relaties en verbondenheid
RoSa vzw - kenniscentrum voor gender en feminisme
Panelgesprek
za 23 jan, 16.00 uur >>> info
Armour
Arno Ferrera & Gilles Polet
Drie acrobaten bewegen zich op het slappe koord tussen wrestling en cruising en geven een nieuwe invulling aan ‘mannelijkheid’.
za 23 jan 2027 >>> info & tickets
De Vader
Marieke&Sophia
De klassieke, diep‑misogyne theatertekst van Strindberg wordt gekruist met performance art, om zo het genre van het burgerlijk drama te verstoren.
za 23 jan 2027 >>> info & tickets
Wat kan de man leren van queers?
Queer Leuven
Met frisse verhalen inspireert de queer community de cisgender heteroman.
zo 24 jan, 16.00 uur >>> info
De Vrouwen van de Koning
Les Abbagliati
De vrouwen van de Zonnekoning spreken uit het diepst van hun gedachten, omlijst met parels uit de Franse hofmuziek.
zo 24 jan 2027 >>> info & tickets
Regenboogboeken en pannenkoeken
Queer Leuven
Een gezellig voorleesonderonsje ‑ met pannenkoeken voor optimale pret! (3‑10 jaar)
zo 24 jan 2027 >>> info & tickets
Carrying my Father
THERE THERE Company
Zoals de vader de zoon droeg, zo zal de zoon ooit de vader dragen.
zo 24 jan 2027 >>> info & tickets