Contacteer 30CC

Heb je een algemene vraag?
>> Gebruik het contactformulier.

Alle velden zijn verplicht

Op zoek naar een specifieke medewerker of locatie?
>> Hieronder vind je alle nuttige contactgegevens.

30CC kantoren

Mail: info@30CC.be

Telefoon: 016 23 84 27

Fax: 016 29 12 15

Adres: Rijschoolstraat 4 bus 0004, 3000 Leuven
> Je vindt hier onze artistieke medewerkers, administratie, ticketbalie en communicatieploeg.

Openingsuren:

van maandag tot en met vrijdag: 9.00 - 18.00 uur (juli en augustus: tot 17.00 uur)
gesloten op zaterdag, zon- en feestdagen

extra sluitingsdagen: ma 8/5 (personeelsdag), vr 23/6 (vormingsdag personeel), wo 28/6 (update ticketsysteem), ma 4/9 (Leuven kermis), do 2/11 (Allerzielen), van ma 25/12/2017 t.e.m. di 2/01/2018 (kerstperiode)

Tickets kopen?

Tickets kan je kopen via volgende kanalen:

  • Online
  • Telefonisch: 016 300 900
  • Via de ticketbalie
    Rijschoolstraat 4, 3000 Leuven

Alle informatie over onze ticketverkoop vind je onder de hoofding Tickets.

Een zaal huren?

Onze drie theaterzalen en de 30CC/Kapel kan je ook huren. Je vind alle nodige info en een aanvraagformulier onder Zaalverhuur.

Artistieke ploeg

Artistiek coördinator
Koen Adams - koen.adams@leuven.be - 016 311 139

Artistieke staf

Andere contacten

Zakelijke leiding
Yves Gasia - yves.gasia@leuven.be - 016 27 22 81

Toneelmeester
Roeland Pancken - roeland.pancken@leuven.be - 016 31 63 26

Verantwoordelijke ticketverkoop & administratie
Lisa Raes - lisa.raes@leuven.be - 016 300 904

Communicatie & pers
Robrecht Penders - robrecht.penders@leuven.be - 016 311 128

Directeur cultuur stad Leuven
Piet Forger - piet.forger@leuven.be - 016 27 22 80

Voorzitter vzw 30CC & schepen van cultuur
Denise Vandevoort - denise.vandevoort@leuven.be - 016 27 22 07

30CC is er ook voor

Voor scholen

30CC heeft al vele jaren een hart voor scholen. Samen met 10 Leuvense cultuurpartners hebben we onze krachten gebundeld op www.schoolmetcultuur.be.

Voor pers

Wil je onze persberichten ontvangen, of ben je op zoek naar persbeelden in hoge resolutie? Bezoek onze online pressroom.

Voor bedrijven

Ben je op zoek naar een avondje uit met medewerkers of goede klanten? Wil je jouw culturele passie en betrokkenheid graag in de verf zetten en tegelijk culturele projecten en kunstenaars ondersteunen?
We gaan graag het gesprek met je aan ...

Waarom heet 30CC eigenlijk 30CC